Karta taorta wyciągnięta


Potomek jeszcze bardziej scali więzi miedzy Wami. W ciągu 3 miesięcy zajdziesz w ciążę.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Moc położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 6 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: wisielec położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 9 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Śmierć położenie normalne

Karta oznacza zmianę, narodziny dziecka byłyby zmianą na lepsze w Waszym życiu. Byłoby ono dopełnieniem Waszego związku. Szybko okazałoby się ze świetnie radzicie sobie z rolą rodzica. W ciągu 4 miesięcy uda Ci się zajść w ciążę.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Umiarkowanie

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 5 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: diabeł położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 6 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Wieża położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także (źródło) i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu roku uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Gwiazda położenie normalne

Jesteście szczęśliwymi ludźmi z dużą dozą energii. Tą energię możecie wykorzystać właśnie na wychowywanie dziecka. Doskonale nadajecie się na rodziców, jesteście odpowiedzialni, empatyczni, dobrze się uzupełniacie. Uda Ci się zajść w ciążę w ciągu 4 miesięcy.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Księżyc położenie normalne

Dziecko jest spełnieniem każdego związku. Także i Ty pragniesz zajść w ciążę. W ciągu najbliższych 2 miesięcy uda Ci się spełnić to życzenie. Dziecko tylko umocni Wasz związek i sprawi że będziesz szczęśliwa.

Karta taorta wyciągnięta przez dobrą wróżkę: Słońce położenie normalne

Dziecko jest wspaniałym pomysłem. Sprawi ono że Wasz związek będzie spełniony, będziecie szczęśliwi i zadowoleni. Tak więc nie ma sensu odwlekać tej decyzji na później. Właśnie teraz nastąpił dobry okres na podjecie tej ważnej decyzji. Pomimo że macie obawy o to czy będziecie dobrymi rodzicami, są to obawy nieuzasadnione.

Informacje

Dodany: 2019-04-16
Kategoria: Amatorki

Tagi dla artykułu

gazeta, studia, (źródło)