Mężczyzna

Ihzepraszam na

Ihzepraszam, na pewno cię przestraszyłem. Miał taki aksamitny głos. Od kilku dni przychodzę tutaj popatrzeć na ciebie. Dlaczego? chciałam, aby mój głos załirzmiał surowo oraz sta nowczo. Jednak to co powie działam, było jKłne strachu. Niedaleko stąd rozbiłem późno zrozumiałem, że nie miałemprawa mieszać się do ich życia. Wjakiś sposób cierpię z tego.

Dodany: 2021-08-12 | Komentarze: 0


Sądziłem iż mogę

Sądziłem, iż mogę zrozumieć, co dziewczyna z erotycznego ogloszenia miała na myśli mó wiąc o układzie Trzech plus Jedna, choć nie znajdowała dla wyrażenia tego właściwego języka. Trójca Ojciec, Syn i Duch Święty składała się wyłącznie z pierwiastków męs kich. W dogmatyce chrześcijańskiej dziewczyna z erotycznego ogloszenia, pierwiastek żeń ski, nie była włączona w święty krąg. Trzech dodać Jedną.

Dodany: 2020-02-05 | Komentarze: 0


Podszedł do mnie

Podszedł szeroko uśmiechnięty. Jestem Tony Drugi. Jerry Dorn przedstawiłem się i zwróciłem do kowboja. A pan jest. pani z sex telefonu oczywiście, prawda? Zrozumiałem to, zanim pani z sex telefonu potwierdził podchodząc z wyciągniętą na powitanie ręką. Nie przypuszczam, żeby tu miał być ktoś jeszcze oprócz nas powiedział powoli. Oprócz nas. i Marii. Tony Drugi roześmiał się, zęby mu błyskały,.

Dodany: 2020-01-04 | Komentarze: 0