Sądziłem iż mogę


Sądziłem, iż mogę zrozumieć, co dziewczyna z erotycznego ogloszenia miała na myśli mó wiąc o układzie Trzech plus Jedna, choć nie znajdowała dla wyrażenia tego właściwego języka. Trójca Ojciec, Syn i Duch Święty składała się wyłącznie z pierwiastków męs kich. W dogmatyce chrześcijańskiej dziewczyna z erotycznego ogloszenia, pierwiastek żeń ski, nie była włączona w święty krąg. Trzech dodać Jedną tak, (czytaj więcej) moja germańska dusza pojęła teraz, iż pominięcie Jednej zaprzecza całości. Pierwszy ocknął się pani z sex anonsów. Poszedł do barku i nalał sobie podwójnego burbona. Wypił go duszkiem, drgnęły mu mięśnie przełyku. Odstawił potem szklankę i otarł usta dłonią. dziewczyna z erotycznego ogloszenia czeka przypominał. dziecie?

Jakby mogły istnieć co do tego jakiękolwielk wątpliwości. Ale chociaż wątpliwości nie istniały, zrozumieliśmy wszyscy, iż wchodząc razem do jej sypialni osiągamy punkt kulminacyjny naszej historii. musimy ją wypełnić do końca, tej nocy. Czy też raczej tej nocy ją rozpocząć. Ruszyłem pierwszy. Będąc jej pierwszym mężczyzną, czułem się do tego powołany. Uznali moje pierwszeństwo i podążyli za mną po schodach. Nie zapukałem do jej drzwi, lecz otworzyłem je i wprowadziłem Nas do jej pokoju, gdzie nigdy przedtem nie byliśmy. Znajdowało się tam olbrzymie łoże z hiszpańskiego drewna, kolumienki w jego narożnikach niemal sięgały sufitu. Równie szerokie, co długie, było zarzucone podgłówkami i poduszkami. Szorstkie płótno, białe i nakrochmalone, czekało na to, abyśmy je pomięli i pognietli, zrosili potem spływającym z naszych ciał na ciało naszej kobiety. dziewczyna z erotycznego ogloszenia leżała w samym środku posłania, naga, czarne włosy spływały z jej głowy jak tajemnicza zasłona. Rozchylone nogi uwidaczniały gąszcz porastający jej łono. Uniesione i rozłożone kolana odsłaniały różową obietnicę jej szpary. Objawiała Nam piękno swego ciała, otwartego, nagiego, bezwstydnego, jako dar swej duszy. Chcę was zobaczyć.

Jej głos miękki, ale stanowczy, zmuszał Nas do posłuszeńswa. Po niespełna minucie stanęliśmy nadzy przed jej nagością. Zbliżcie się.

Podeszliśmy do łoża i stanęliśmy ramię przy ramieniu. Patrząc na nasze żarłoczne kutasy i w nasze oczy pożądliwe i błyszczące, uniosła się na posłaniu. Zbliżyła wargi najpierw do mojego chuja, ujmując go w dłoń i całując z niepohamowaną pasją. Mięśnie mych lędźwi zadrgały próbując wbić go głębiej w jej usta.

Informacje

Dodany: 2020-02-05
Kategoria: Mężczyzna

Tagi dla artykułu

(czytaj więcej), internet