Jaka karta tarota


Macie odmienne charaktery, myśli, pragnienia. Stąd też biorą się u Ciebie pomysły, aby spotkać się z innym. I powinnaś tak zrobić, musisz szukać dla siebie odpowiedniej osoby, ponieważ pomimo że jesteś w związku dalej jej nie znalazłaś.

Jaka karta (najlepszy sex telefon) tarota pokazała się wróżce: Cesarzowa położenie normalne

Pomimo iż bardzo chciałabyś iść na randkę z kimś innym nie powinnaś tego robić. Obecny partner zaczyna Cię denerwować, już nie cieszysz się wspólnymi chwilami z nim, aczkolwiek wiedz że jest to tylko przejściowe. Jeszcze będzie między Wami dobrze, ale nie zepsuj tego spotkaniem za jego plecami.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Kapłan położenie normalne

Nie powinnaś iść na tą randkę. Pomimo że nie czujesz się do końca szczęśliwa w obecnym związku, to spotkanie może przysporzyć Ci więcej kłopotów niż pożytku. Może zdarzyć się tak, że mężczyzna z którym pójdziesz na randkę, zacznie myśleć, że coś do niego czujesz i nie będzie dawał Ci spokoju. Jeśli nie chcesz wpaść w tarapaty nie idź na to spotkanie.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: świat położenie normalne

Twój partner ma problem sam ze sobą. Nie potrafi zaakceptować się taki jaki jest, zaś kłótnie do jakich między Wami dochodzi tylko go pogrążają. Choć spragniony jest sukcesu, nie potrafi dokonać zdecydowanych zmian w życiu. Dlatego też nie powinnaś wiązać z nim przyszłości. Idź na tą randkę, być może uda Ci się poznać kogoś wyjątkowego.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: koło Fortuny położenie normalne

Między Wami często dochodzi do wymiany zdań. Czasami wydaje Ci się że nie rozumiesz partnera. Nie potrafisz zaakceptować pewnych cech charakteru. Jednak zrozum że każdy człowiek ma swe wady. Zamiast denerwować się, częściej z nim rozmawiaj o tym co Cię drażni. Nie ma sensu szukania kogoś innego, lepiej nie idź na tą randkę.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Wisielec położenie normalne

Twój partner lubi się nad sobą użalać. Czerpie cichą satysfakcję z własnego poświęcenia, jest dumny z siebie jako ofiary. Czasami miota nim bezproduktywna zazdrość. Wszechstronne zahamowania mogą trwać nawet do końca życia. Ciężko będzie mu z tego wyjść, gdyż korzenie takiego zachowania tkwią jeszcze w jego dzieciństwie. Lepiej zacznij szukać nowego partnera, tak więc bez dwóch zdań powinnaś iść na tą randkę.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce:

Umiarkowanie – położenie normalne

Twój chłopak popełnia ciągle te same grzechy, a każde zamierzenie wydaje mu się zbyt trudne. Brak mu wewnętrznej stabilizacji oraz poczucia bezpieczeństwa. Z upływem czasu będziesz jeszcze gorzej, nie potrafi on sobie radzić z życiowymi niepowodzeniami. Dlatego też masz go dość i pragniesz iść na randkę z kimś innym. Powinnaś to zrobić.

Jaka karta tarota pokazała się wróżce: Moc położenie normalne

Twój chłopak nie potrafi sprawić żebyś pragnęła być z nim cały czas.

Informacje

Dodany: 2019-11-02
Kategoria: seks telefony

Tagi dla artykułu

facet, muzyka, (najlepszy sex telefon), studia, telefon, związki